ANKARA TANITIM FİLMİ ÇEKİMİ

KURUMSAL
TANITIM
FİLMİ

Hızlı Teklif

Kurumsal tanıtım filmi çekimleriyle ürün envanterlerinizi, yerinizi, makine parkurunuzu ve çok daha fazlasını müşterilerinize göstermek Wonderad’le çok kolay, profesyonel bir yapım firmasıyla çalışmanın ayrıcalığı ve güveniyle tanışın. Keşif süreciyle başlayan şirket tanıtım filmi hazırlıkları nitelikli ekipman ve işinde usta bir ekiple devam eder. Zengin ekipmanlarla her türlü ihtiyaca uygun lens ve son teknoloji makinelerle Full HD, 4K şirket tanıtım filmlerine sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Telifli müzikler, geçiş efektleri, seslendirme hizmetlerimizle firma tanıtım filmi çekimi sürecinde Wonderad sizinle. En kaliteli hizmeti profesyonel prodüksiyon (yapım) şirketlerinden alarak süreçlerinizi kusursuz şekilde ilerletin. Ürün fotoğraf çekimi hizmetiyle ürünlerinizi fotoğraflayabileceğimizi de unutmayın.

Fabrika Tanıtım Filmi

Fabrika tanıtım filmi çekimlerinde proses süreçlerini yurt içi ve yurtdışı müşterilerinize kolaylıkla anlatabileceğiniz yegane yol kataloglarla birlikte tanıtım filmleridir. Fabrikanızda yer alan makine parkını, çalışma sistem ve süreçlerini, tekniklerini en doğru şekilde anlatabileceğiniz ve markanızı göstereceğiniz güçlü bir tanıtım filmi pazarlama süreçlerinde en etkili silahlarınızdan olacaktır. Bu sebeple her fabrikanın bir tanıtım filmi olmalıdır. Ankara’da fabrika tanıtım filmi çekimlerinde Wonderad sizinle.

Drone Çekimi Fiyatları

Drone çekimi son yıllarda kullanımı oldukça yaygınlaşan, tanıtım filmi çekimi, etkinlik çekimi gibi alanlarda çıkan işlerin kalitesini olumlu yönde oldukça etkileyen, Drone ismi verilen kameralı insansız hava çekim araçlarıyla yapılır ve oldukça etkileyici yapımların bir parçası olmaktadır. Drone çekim fiyatları ise muğlak bir şekilde belirlenemez. Çekimin yapılacağı alan, kullanılan drone, çekimin süresi, işleme süresi, kullanılması gereken farklı teknikler ve işin rizikosu drone çekim fiyatlarını etkiler. Bu sebeple sizin için en uygun fiyatı size sunabilmemiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 4K Dron çekimleri, kaliteli ve nitelikli tanıtım filmlerinin olmazsa olmazıdır, Wonderad’le kaliteli bir yapım şirketiyle çalışmanın keyfini sürün.

TANITIM FİLMİ
ÇEKİM FİYATLARI

Kurumsal tanıtım filmi çekim fiyatları belirlenirken kurgu, montaj süreçleri, istenen ekstra efektler, kullanılan ekipmanların kalite nitelikleri, ekibin uzmanlık düzeyi, çekilen alanın metrekare büyüklüğü, seslendirme, jingle gibi farklı istekler fiyatı etkileyen bazı faktörlerdir. 30 saniyelik tanıtım filmi çekimi çok fazla efekt, post prodüksiyon hizmetini beraberinde getiriyorsa, normal standartlarda 2 dakikalık bir tanıtım filmi çekimi fiyatından daha da pahalıya mal olabilir. Wonderad’in fiyatlama politikası her zaman belirli standartların üzerinde gerekiyorsa ekleme çıkarma yapılarak ihtiyaca uygun süreç yönetimiyle oluşmaktadır. Müzik klip çekimleri gibi diğer istekleriniz de dahil olmak üzere. Standart fiyatlarımız için bizimle irtibata geçebilir ve teklif isteyebilirsiniz. İlgili ekip tarafından hızlı bir şekilde dönüş sağlanacaktır.

4K Kurumsal Tanıtım Filmlerinizi
Ankara’nın Prodüksiyon Şirketi Çeksin

Keşif ve araştırma süreçleriyle başlayarak, seslendirme, jingle, efekt, 3d gibi pek çok alanda sürecin başlangıcından sonuna kadar sürekli olarak destek alabileceğiniz yapım şirketi Wonderad. Tanıtım filmi çekimi fiyatları araştırması yaparken mutlaka teklif isteyin. Ücretsiz keşif ve tanışma toplantısı yaparak sizler için en uygun ekipmanları ve kurguyu sağlayalım.

Hangi Ekipmanları Kullanıyoruz?