ANKARA LOGO TASARIMI

KURUMSAL
KİMLİK
TASARIMI

logo tasarımı

Hızlı Teklif

Logo Tasarımı Nedir?

Logonuz markanızın en önemli kimlik öğesidir. Dolayısıyla logo tasarımı mutlaka profesyonel ellerce hazırlanmalı ve marka yolculuğunuz olması gerektiği gibi başlamalıdır. Logonuzdaki renkler, ikonlar, şekiller, çizgiler markanızın konumlandırmasında ve ilerleme süreçlerinde her zaman markanızın iletişimine katkı sağlayacak bir öğedir. Logolar farklı renkler, farklı şekiller ve fontlarla müşterilerinize hikayenizi, markanızı ifade edebilmelidir. Türkiye’nin her yerinde ve Ankara logo tasarımı süreçlerinde yanınızda Wonderad var. Marka hikayenizi dinleyerek ve sizler için en doğru renklere, şekilleri düşünüp araştırarak markanızı rakiplerinizden kolaylıkla ayırt edilebilecek bir noktaya getirmek istemez misiniz? Logo tasarımı fiyatları ve süreçleri ile ilgili bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik
Tasarımı Nedir?

Kurumsal kimlik tasarımı markanız için oluşturulan logodan türeyen ve her işletmede mutlaka bulunması gereken bazı öğeleri içinde barındırmaktadır. Font, slogan, kartvizit, antetli kağıtlar, zarflar, ambalaj tasarımları hatta mail imzaları… Bütün bunlar bir araya geldiğinde benzersiz bir marka yolculuğu başladı demektir. Kurumsal kimlik tasarımı yapan firmalar logolarınızı, logolarınızın kullanım alanlarını, bütün matbuu evraklarınızı size en kullanışlı haliyle ve kolayca her türlü platforma entegre edebileceğiniz şekilde sizinle paylaşacaktır. Wonderad kurum kimliğinizi oturtma sürecinizde en büyük destekçiniz olacak. Farklı alanlarda kullanılabilir tasarımlar, baskı süreçlerinde sorunsuz çalışılacak halleriyle tarafınıza teslim edilir ve revizelerinize hızlı şekilde karşılık verilir. Ankara’nın kreatif reklam ajansı Wonderad logo tasarımı ve kurumsal kimlik tasarımı süreçlerinizde yanınızda. Ayrıca web tasarım ve  katalog tasarımı hizmetlerimizle markanızın tanıtım araçlarını tamamlayabileceğimizi unutmayın.

Logo Tasarımı Fiyatları

Logo ve kurumsal kimlik tasarımı fiyatlarında sektörümüzde ne yazık ki çok büyük farklılıklar vardır. Freelancer çalışan biri 100₺’ye bile logo tasarlayabileceğini iddia etmektedir. Reklam ajanslarında bu fiyatlar ortalama olarak 2000 ₺’den başlamaktadır. Revize adedi sınırı, alternatif tasarım sayısı, yanında istenen ek kurumsal kimlik tasarımları, ajansın fiyatlama politikası gibi farklı bileşenler bir araya geldiğinde nihai ücret ortaya çıkmaktadır. Wonderad’le en kaliteli işlere en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Üstelik haklarınız sözleşme ile korunur ve hiçbir mağduriyet ihtimali olmaksızın markanızın dili olan logosuna ulaşabilirsiniz. Katalog tasarımı, web tasarımı gibi diğer ihtiyaçlarınız için de ilgili sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.

Ankara’nın Reklam Ajansı Logonuzu Tasarlasın

Tasarım süreçlerinde profesyonel bir reklam ajansıyla çalışmanın avantajlarının keyfini çıkarın. Sözleşmeyle korunan haklarınız, profesyonel personelimizce yapılan kusursuz tasarımlar, taleplerinize ve revize feedbacklerinize hızlı dönüş ve kolaylıkla ulaşabileceğiniz ekstra hizmetlerle Türkiye’de ve Ankara’nın Kreatif Ajansıyla yürütün. Sadece geleneksel alanda değil, sosyal medya ve dijtal medyada post, banner, slider reklam tasarımları ve çok daha fazlası için bize ulaşın.