WONDERAD REKLAM AJANSI

İLETİŞİMİN HARİKALAR DİYARI

Marka İletişiminde Harikalar Yaratmak İçin Yola Çıktık

2020 yılı Ekim ayında dijital ve geleneksel kanallarda bir markanın sesinin çıkması gereken her yerde sesi olmak, dijital ve geleneksel kanallarda markaların ihtiyaç duyacağı her şeye karşılık verebilecek bir yapıyla çalışmaya başladık.

Dijital Kanallar için oluşturduğumuz çözümler ile e ticaret kanalıyla ve yerel düzeyde ürün-hizmet satan müşterilerimizin mağaza, site trafiklerini kat ve kat artırdık, sosyal medyada ve arama motorlarında ileri düzey reklam kurgularıyla görünürlüklerini artırdık.

Görsel pazarlama alanında ise tanıtım filmleriyle, ürün çekimleriyle müşterilerimizi destekledik. 6. Ayımızda Google Partner statüsüne yükseldik. Ekip ruhuyla hareket ederek müşterilerimizin dijital dünyada görünür olmasına katkı sağladık ve sağlamaya devam ediyoruz.

İlk Senemiz Nasıl Geçti?

Videoyu oynat

İletişim Bütünsel

Omnichannel pazarlama anlayışıyla tüketicinin olduğu her yerde var olun; bütünsel hizmet alabileceğiniz bir reklam ajansıyla çalışmanın rahatlığını tadın.

Yenilik Gündelik

Dijital pazarlama çevresinde her geçen gün gelişen ve değişen tasarım trendleri, her daim takibimizdedir. Burada yenilik, gündeliktir.

Dönüşüm Esastır

Yaptığımız her işte ; dijital ve geleneksel mecralarda müşterilerimizin tanıtım harcamalarının karşılığını almalarını sağlamak için çok çalışmak, esas misyonumuzun tanımıdır. Burada yaratıcılık vardır, ilintisiz gösterişlilik değil.