dijital beceriler

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Markanızın sosyal medya hesaplarının yönetimini üstleniyor, stratejiler, konseptler geliştiriyor, sosyal medyada sizi rakiplerinizden ayırt ediyor, paylaşım planları oluşturuyor, etkileşimleri ve dönüşümleri takip ediyor ve sizin için raporluyoruz.

ddpdm-md-icon|md-developer_mode|

MOBİL UYGULAMA

Talep ettiğiniz mobil platformlar için istediğiniz özelliklerde, kullanıcı deneyimi odaklı mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

WEB TASARIM

Markanıza özel web arayüz tasarımları geliştiriyor, tasarladığımız arama motoru ve kullanıcı dostu web sitelerini mobil cihazlarla uyumla çalışabilen responsive hale getiriyor, yayınlıyor ve güncel tutuyoruz.

SEO

Web sitenizi arama sonuçlarında daha üst sıralara çıkartacak stratejiler geliştiriyor, iç ve dış SEO çalışmalarıyla web sitenize katkı sağlıyoruz.

DİJİTAL PAZARLAMA

Google Ads, Facebook Business gibi kanallar için ayırdığınız reklam bütçenizi sürekli optimizasyonlar, yaratıcı kampanya stratejileri ile efektif şekilde yönetiyor ve bütçeyle maksimum dönüşümü almak için çaba sarfediyoruz.

ddpdm-et-icon|et-icon-group|

INFLUENCER PAZARLAMA

 Doğru markalar ve doğru influencerları bir araya getirerek marka imajını yükseltiyor ve hedef kitleyle etkileşimi artırıyoruz.

görsel beceriler

KURUMSAL TANITIM FİLMİ

Bir görsel bazen bin kelimeye bedeldir ve videolar saniyede ortalama 60 görselden oluşur. Hikayenizi en iyi anlatan tanıtım filmlerini üst düzey ekipmanlar, drone ve yaratıcı çekim teknikleriyle çeker, görüntüleri işler, kurgu montaj işlemlerini yapar ve yayına hazır hale getiririz.

GRAFİK TASARIM

Dijital ve geleneksel bütün platformlar için grafik tasarım hizmeti sağlıyoruz, online ya da basılı kataloglar, kurumsal kimlik tasarımları, afiş-billboard tasarımları, banner tasarımları ve dahası.                           

ÜRÜN ÇEKİMİ

Ürününüz her ne olursa olsun görülmeye değer. Beyaz fonda E-Ticaret çekimleri, ürünlerinizi stilize edecek lookbook çekimleri, yemek çekimleri, inşaat çekimleri ve dahası. Ajansımız bünyesindeki stüdyomuzda sizleri ve ürünlerinizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

ddpdm-md-icon|md-3d_rotation|

SANAL TUR

İnşa ettiğiniz konutları, otelinizi, mekanınızı hedef kitlenize sanal ortamda gezdirmek istiyorsanız, biz buradayız. Son teknoloji ekipmanlarla sanal turlar hazırlıyor ve farklı platformlar için yayın desteği sağlıyoruz.

ddpdm-md-icon|md-ondemand_video|

2D/3D ANİMASYON

Markanız için 2 boyutlu ve 3 boyutlu yaratıcı animasyon filmleri, infografikler, logo introları, yaratıcı  hareketli grafik öğeleri tasarlıyoruz. Görsel iletişim öğelerini markanızla bütünleştiriyor ve hikayenizi çizgilerle hedef kitlenize anlatıyoruz.            

ddpdm-et-icon|et-icon-group|

UI/UX TASARIM

Online platformlarınızla hedef kitleniz arasındaki etkileşimi artırmanın en doğru yolu, kullanıcı deneyimine önem veren, hedef kitleye platformlarda hareket kabiliyeti vererek etkleşime sürükleyen tasarımlardır. 

Formu doldurun, sizi arayalım.

Aranma Talebi Oluştur